BRAND 

 

Produkty pochodzące z Manufaktury DE FERR powstają dzięki pasji, a sama nazwa doskonale oddaje charakter firmy. Dzięki rzemieślniczej pracy mamy pełną kontrolę nad wysoką jakością finalnego wyrobu. Produkty DE FERR wytwarzane są w niewielkich seriach. Niektóre z nich są specjalnie postarzane, ręcznie malowane, a niektóre wręcz odwrotnie, powlekane bardzo nowoczesnymi technikami.

 

DE FERR to nie tylko produkty. To również, a może przede wszystkim filozofia w podejściu do ich kreacji. To odkrywanie ponadczasowego designu i przekonanie, że każdy produkt powinien nie tylko budzić pozytywne emocje, ale również mieć swój własny styl i wartość. Pomysły czerpiemy z klasycznych wzorców, ale niejednokrotnie podajemy je w zaskakującej formie. Uważamy, że prostota i elegancja to dobrana para. Jeśli, ktoś bardzo chciałby określić nasz styl to podpowiadamy - nieformalny, bo według DE FERR właśnie taki tworzy prawdziwy, ponadczasowy klimat wnętrza.

 

Do produkcji używamy tylko naturalnych, znanych i sprawdzonych materiałów. W szczególności stal była od zawsze wykorzystywana do wyrobu wyposażenia wnętrz. Wielość jej rodzajów, możliwość uzyskiwania praktycznie każdego kształtu, a w połączeniu z materiałami jak drewno, czy kamień w dzisiejszych plastikowych czasach pozwala naprawdę zachwycać. Warto również pamiętać, że materiały te należą do najbardziej ekologicznych i łatwych do przetworzenia.

 

Wierzę, że dostarczamy produkty o niepowtarzalnych walorach i najwyższej jakości, aby wyroby marki DE FERR cieszyły oczy przez wiele lat. Nabiera to szczególnego znaczenia w czasach szybko przemijającej mody, czy dalekowschodniego importu. 

 

Sobiesław Stachowski

 

Masz pytanie? Opinię? Napisz: s.stachowski@deferr.eu 

 

DE FERR. Timeless Home & Design